Ponuka práce > Mechanik - Nástrojář - HPP - Okres Zlín - 140 - 190,- Kč/hod - Ranní směny

Mechanik - Nástrojář - HPP - Okres Zlín - 140 - 190,- Kč/hod - Ranní směny

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v automobilovém průmyslu hledáme vhodné uchazeče na pozici Mechanik - Nástrojář.

Náplň práce:

  • práce v moderní nástrojárně
  • montáž jednotlivých dílů dle výkresové dokumentace
  • ladění nástrojů do závěrečné podoby

Požadavky :

  • vzdělání v oboru strojírenství
  • manuální zručnost
  • nadšení pro technickou oblast práce
  • spolehlivost

Nabízíme :

  • práce na HPP
  • startovací mzda od 140 - 190,- Kč/hod
  • závodní stravování
  • sick days& ;
  • přátelská atmosféra

V případě zájmu o uvedenou pozici

Informácie o pozícii

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Technické profesie, Výroba, priemysel a energetika,
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
ODPOVEDAŤ NA INZERÁT