Ponuka práce > Pracuj pre brand NEBBIA na predajni v Bratislave

Pracuj pre brand NEBBIA na predajni v Bratislave

Náplň práce

Riadenie a komplexný chod predajne s dôrazom na prvotriedny zákaznícky servis
Vedenie a motivácia tímu k dosahovaniu cieľov a obchodných výsledkov
Komunikácia s nadriadeným Area manažérom
Aktívna účasť na predaji značky NEBBIA a poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
Príjem, kontrola a reklamácia tovaru
Pravidelné inventúry tovaru
Základná administratíva a personálna agenda
To ako predajňa vyzerá si môžeš pozrieť tu: https://www.westfield.com/slovakia/aupark/obchody-detail/nebbia/72475

Ale môžeš nás prísť pozrieť aj osobne, budeme sa tešiť:)

Požiadavky

PREDAJ je niečo čo ťa baví a napĺňa, v čom sa cítiš ako doma a s čím si dokážeš hravo poradiť.
Z toho, že odporučíš a poradíš zákazníkovi ten naj produkt máš super pocit.
Skúsenosti s vedením maloobchodnej prevádzky budú len výhodou:)
Príjemné vystupovanie a výborné komunikačné zručnosti, prozákaznícky prístup, zmysel pre detail.

Ponúkame

% z obratu za tvoju prácu a angažovanosť
Možnosť zúčastniť sa zaujímavých workshopov a podujatí, kde môžeš získať nové info
Príležitosť na osobný a kariérny rast prostredníctvom podpory a rozvoja zo strany nášho tímu
NEBBIA oblečko za výhodné ceny

Ďalšie informácie

Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number 1, tak klikni na kontaktné údaje uvedené dolu.

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, a preto dáme odpoveď každému, kto príde do kontaktu s nami:)

Tím NEBBIA

Informácie o pozícii

  • NEBBIA RETAIL s.r.o.
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina optional
  • Plat: 1100€ - 1300€
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Dáme ti aj % z tržieb v závislosti od tvojich výsledkov + odmenu za splnenie plánu predajne
  • Vhodné pre: store manager, dlhoroční asistenti predaja z oblasti sport fashion
  • Miesto pracoviska: Bratislava, Aupark