Ponuka práce > Operátor výroby s nástupem IHNED, mzda od 20 000,- Kč ČISTÉHO, benefity

Operátor výroby s nástupem IHNED, mzda od 20 000,- Kč ČISTÉHO, benefity

Náplň práce

Informace o pracovním místě
Pro našeho významného klienta hledáme 3 zaměstnance do automotiv.
Jedná se o lehkou manuální práci, vhodnou pro muže a ženy - páry.

Pracuje se v režimu 12-ti hodinových směn. Nabízíme Vám spousty benefitů s možnosní přestupu do KMENE. Je to dlouhodobá práce se s kvělým vedením.

V případě zájmu volejte na uvedený telefon nebo pište na náš email do Ostravy

Těšíme se na Vás!

Požadujeme
* pracovitost
* chuť do práce
* ochotu pracovat na směny

Nabízíme
* koordinátora 24/7
* základní mzdu od 134,- Kč/ hod
* trvalé zaměstnání i stabilní společnosti
* kvalitní, kompletní a příjemné pracovní prostřed
* stravenky
* příplatky za noční a přesčasy

Informácie o pozícii

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Technické profesie, Výroba, priemysel a energetika,
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Miesto pracoviska: Ostrava
ODPOVEDAŤ NA INZERÁT