Ponuka práce > HĽADÁME OPERÁTOROV VÝROBY NA VÍKENDOVÚ ZMENU!

HĽADÁME OPERÁTOROV VÝROBY NA VÍKENDOVÚ ZMENU!

Náplň práce

Hľadáme pracovníkov do automobilového priemyslu na víkendovú smenu.

Pracuje sa v sobotu ráno/poobede a v nedeľu nočná.

Ponúkame:
- základná mzda 431€/ brutto
- príplatky nad rámec zákonníka
- Pracovný čas 10h + 2h nadčas

Vieš si zarobiť až 760€/mesiac!

Náplň práce:
- výroba nových vozidiel v prevádzke montáž
- montáž jednotlivých dielov do vozidiel
- práca na linke
- práca v stoji
- Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Požiadavky

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- skúsenosť s uťahovačkou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 431 EUR do 760 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zabezpečená doprava zo smeru: Senica, Hlohovec, Šaľa, Biely Kostol - zabezpečená strava v jedálni - zrážka 1,09€ - ubytovanie k dispozícii
  • Miesto pracoviska: Trnava