Ponuka práce > Intermediate SaaS Developer

Intermediate SaaS Developer

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý pracuje na vývoji SaaS riešenia, hľadáme ostrieľaného .NET developera do medzinárodného R&D tímu.
Jedná sa o vývoj cloud native SaaS riešenia na spracovanie a zjednodušenie manažmentu kritických dát na platforme Azure.
Práca v scrum tíme v rámci R&D v rámci .NET a s najmodernejšími MS technológiami: Azure AD, Office 365, Active Directory, Exchange, SharePoint, Skype for Business, SQL Server, atď.

Požiadavky

- 3+ rokov skúseností s vývojom SW
- znalosti C#/.NET Core
- dôraz na kvalitu kódu, unit a integration testing, automatizácia
- znalosti API (WebAPI, RESTful API design)
- angličtina (medzinárodný tím)

Nice to have:
- skúsenosti s prácou v cloud (Azure alebo AWS)
- Azure DevOps, vývoj CI/CD pipelines
- Powershell
- FE development (Angular/React/JavaScript/TypeScript/HTML5)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus + polročný bonus - 25 dní dovolenky - HO podľa dohody - preplácaná PNka - 300 eurový príspevok na zdravotné a športové aktivity - príspevok do 3. piliera - životné, úrazové a invalidné poistenie - jazykové kurzy angličtiny a nemčiny
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)