Ponuka práce > Java Developer Junior

Java Developer Junior

Náplň práce

Máš skúsenosť s Java vývojom a hľadáš si aktuálne novú výzvu? Pokiaľ ťa zaujímajú bankové projekty a rád/-a by si technologicky napredoval/-a, daj nám o sebe vedieť!

Čo ťa čaká na pozícii Java developera?

- vývoj a implementácia IT riešení v rámci etablovanej bankovej inštitúcie (vývoj aplikácii pre zlepšenie digitálnych služieb zákazníkom)
- aktívna účasť pri návrhoch IT riešení
- čiastočne testovanie aplikácií pred ich uvedením do prevádzky
- spolupráca s IT architektmi a biznis analytikmi
- tvorba, resp. úprava technickej dokumentácie

Požiadavky

Požiadavky:

- predchádzajúca skúsenosť s vývojom v Jave 11 aspoň rok a pol
- znalosť Spring frameworku
- skúsenosť s databázami (Oracle/MongoDB) a SQL
- anglický jazyk na úrovni B1 (schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu)

Výhodou sú:

- skúsenosť s DevOps
- znalosť integračných štandardov pre REST a SOAP (Swagger, OpenApi 3, WSDL)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - home office - flexibilná pracovná doba - 5 dní navyše dovolenky - stravné lístky v hodnote 4.25€ hradené aj počas dovolenky - mentoring od skúsených kolegov - kvartálne odmeny - zdravotný balíček
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)