Ponuka práce > IT Analyst

IT Analyst

Náplň práce

Baví ťa práca s dátami, rád komunikuješ, nebojíš sa výziev a máš povedomie o bankovom segmente? Do troch rôznych tímov obsadzujeme pracovné pozície IT analytikov pre dlhodobo známu spoločnosť. Ak ti nie sú cudzie cloudové či softwarové riešenia, u nášho bankového klienta môžeš pracovať napríklad aj na zaujímavých tabletových riešeniach. Tak neváhaj a staň sa jedným z nich aj ty.

Náplň práce:
-Práca na projektoch a ich vývoji
-Podpora počas vývoja, pri zmene integrácii aplikácii
-Tvorba Implementácia technických špecifikácii
-Komunikácia s internými aj externými dodávateľmi a inými tímami v rámci vývoja

Požiadavky

Požiadavky:
Tím č. 1:
-Ovládanie funkcii a cloudových riešení v rámci Dynamics 365 a CRM
-Práca s MS Power Platform a MS 365
-Písanie funkčných technických špecifikácii
-Skúsenosť s implementáciou digitálnych kanálov
-Analytická skúsenosť z prostredia korporátneho bankingu výhodou

Tím č.2:
-Ovládanie procesov change management, incident management, effort tracking
-Práca s BPMN, diagramami, špecifikácie Jira, Confluence,Figma
-Skúsenosť s agilnými prvkami kanban, scrum, šprint, scrum

Tím č. 3:
-Znalosť SOAP/REST a základy SQL
-Skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii minimálne 3 roky
-Anglický jazyk na úrovni B2
-Skúsenosť s Jira/Confluence, procesnými diagramami UML a BPMN výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: -Gastrokarta s príspevkom 5 eur na každý deň aj počas dovolenky -Príspevok do 3. piliera -Flexibilný pracovný čas -5 dní dovolenky navyše
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)