Ponuka práce > Junior Web Developer

Junior Web Developer

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí vo finančnom sektore hľadáme talentovaného developera do vývojového tímu, ktorý vyvíja aplikácie využívané interne v rámci spoločnosti.
Príležitosť pracovať na vývoji množstva menších i väčších aplikácií v rôznej fáze vývoja, vždy s tými najnovšími technológiami.
Tím je zameraný hlavne na platformu .NET a Azure, v kombinácii s webovými technológiami (hlavne Angular). Fungujú v Agile (SCRUM).

Požiadavky

- Server-side technológie (.NET, .NET Core) a práca s databázami (SQL Server)
- Webové technológie ako HTML, CSS, JavaScript/TypeScript a frameworky (Angular/React)
- Agile metodológia (SCRUM) za použitia Azure DevOps

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok do 3. piliera - flexibilný pracovný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - extra 5 dní dovolenky - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku a iné.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)