Ponuka práce > Špecialista/ka digitálnej komunikácie

Špecialista/ka digitálnej komunikácie

Náplň práce

korporátneho klienta obsadzujeme pozíciu Špecialista/ka digitálnej komunikácie. Pozícia je vhodná aj pre čerstvého absolventa/ku, ktorá je nadšencom marketingu. Náplň práce predstavujú nasledovné oblasti:

- Zdokonaľovanie digitálnej komunikácie spoločnosti
- Udržiavanie a zlepšovanie webových stránok so zameraním na SEO a UX
- Práca na rozličných projektoch
- Prinášanie nápadov na možnosti digitálnej transformácie

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta/ku sú:

- Zvážime aj čerstvých absolventov, no predchádzajúca stáž alebo nejaká brigádnická skúsenosť je potrebná a kľúčová
- Znalosť a prípadne skúsenosť s CMS systémom – Magnolia je VEĽKOU VÝHODOU
- Anglický jazyk na úrovni C1
- Veľkou výhodou je aj znalosť SEO nástrojov
- Dynamická osobnosť, proaktívny prístup k práci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)