Ponuka práce > Senior Database DevOps Engineer

Senior Database DevOps Engineer

Náplň práce

Zaujímajú Vás DevOps technológie? Máte skúsenosti s public cloud službami?
Do tímu DevOps špecialistov nášho klienta, ktorý pôsobí v poisťovníctve hľadáme ostrieľaných systémových alebo DevOps inžinierov, ktorí majú chuť pracovať s tými najnovšimi technológiami, ktoré sú dnes zlatým štandardom.

Náplň práce:
- V rámci tímu, ktorý sa zameriava na operačnú podporu dátových služieb sa strenete s IaaS, automatizáciou a manažmentom databáz.
- práca s najnovšími technológiami a metódami - machine learning, AI Ops, autoscaling
- multi-cloud prostredie (Azure aj AWS + private cloud)
- podpora existujúcej infraštruktúry

Požiadavky

- expertná znalosť databáz z pohľadu admina - databázového inžiniera E
- 4 roky skúseností s MS SQL Server a alebo MS Business Intelligence technológiami
- 2 roky skúseností v Azure a/alebo AWS public cloud.

Výhodou:
- Azure Certifikácia (DP-200, DP-201, DP-203)
- IaaS ,PowerShell, Puppet, Golang, Terraform, API's
- Kerberos delegation a Windows claims authentication
- site reliability engineering a/alebo chaos engineering
- záujem/znalosti machine learning, statistical modelling...

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 3500 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok do 3. piliera - flexibilný pracovný čas (6-22) - príležitosť vysokej miery home office - garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu) - extra 5 dní dovolenky - možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku a iné.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)