Ponuka práce > Senior IP Network Engineer

Senior IP Network Engineer

Náplň práce

Do spoločnosti zaoberajúcej sa telekomunikačnými službami hľadáme šikovných a skúsených kandidátov ktorý by prispeli svojimi skúsenosťami do tímu na pozície Network engineer a Senior Network Engineer.

Senior Network IP Engineer:
-Design a plánovanie LAN/WAN sietí
-Plánovanie kapacity, riešenie incidentov a problémov
-Podpora starostlivosti o zákazníka s ohľadom na individuálne problémy zákazníkov
-Fyzické nasadenie telekomunikačných zariadení na hlavných miestach, vrátane inštalácie, uvedenie do prevádzky, konfigurácie

Požiadavky

-Znalosť sieti minimalne na úrovni CCNP
-Znalosť v ladení a analýze komplexných problémov v doméne IP siete
-Odborné znalosti ethernetových sietí, telekomunikačných protokolov (IPv4, IPv6..)
-Skúsenosti s konfiguráciou a prevádzkou sieťových zariadení Cisco, Juniper, Fortigate
-Hlboká znalosť routing protokolov BGP, VRRP, RIP, OSPF
-Skúsenosti s budovaním WAN a LAN sieti na baze Ethernet a MPLS (architektura, návrh a dizajn)
-Skúsenosti s nasadzovaním, konfiguráciou a ladením Enterprise core / backbone routrov a switchov v ISP sieťach
-Angličtina na výbornej písomnej a komunikačnej úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 3000 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - rozvojové vzdelávacie programy - kurzy anglického jazyka v rámci pracovnej doby, preplácané zamestnávateľom - zamestnanecké zľavy na služby UPC - zľavy u firemných partnerov ( Datart, Hej.sk) - Multisport karta Metro karta - 5 týždňov dovolenky i p
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)