Ponuka práce > Senior Application Developer

Senior Application Developer

Náplň práce

Rozhliadate sa po spoločnosti, kde by ste mali možnosť pracovať na rôznych zaujímavých projektoch v rámci vývoja aplikácii s najnovšími technológiami a pri tom využívali aj anglický jazyk? V tom prípade ste na správnom mieste. Hľadáme skúsených, motivovaných a kreatívnych kandidátov na pozície Application Developer (medior a senior) a Lead Application developer.

Náplň práce:
- Vývoj a údržba source code existujúcich aplikácií
- Práca v Scrum tíme(založenom na SAFe) na vývoji aplikácii pre zákazníkov
- Konzultácia požiadaviek používateľov s projektovými manažérmi
- Príprava podrobnej špecifikácie funkcií aplikácie
- Celkový návrh aplikácie (rozhranie, štruktúry relačnej databázy)
- Písanie technickej dokumentácie
- Udržiavanie aplikácie, podpora a oprava chýb, aktualizácia softvéru

Jedná sa o viacero projektov, pričom každý používa trochu iné technológie, stretnúť sa môžete s nasledovnými:
JAVA, Python, .NET, Angular, VueJS, NodeJS, Git, SVN, Apache Camel, SpringBoot, Maven, Arquilian, OpenShift, Docker, ActiveMQ, Helm, Kubernetes, MongoDB, MongoAtlas, Nexus, Grafana, Prometheus, Json, Apache Flink, Apache Kafka, BeanIO, Jira, Confluence…

Požiadavky

- Znalosť programovacích jazykov Python, JAVA alebo .NET a Git, SpringBoot
- Minimálne 3-ročné skúsenosti s vývojom komplexných riešení
- Skúsenosť s agilnými metódami vývoja softvéru
- Anglicky jazyk na písomnej a komunikačnej úrovni B2
- Nemecký jazyk výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2700 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Possibility of Teleworking or Home office - Cafeteria - individual financial benefit - Trainings and development opportunities (Coursera, Percipio full access for free) - Pension savings contribution - Extra vacation days - Referral bonus /financia
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)