Ponuka práce > Špecialista na kontrolu exportu a Customs (ECC)

Špecialista na kontrolu exportu a Customs (ECC)

Náplň práce

Medzinárodná spoločnosť s pôsobením v segmente zdravotníckych technológií hľadá do svojich radov špecialistu na administráciu exportu a cla.

Náplň práce zahŕňa:
- kompletné zastrešovanie administratívnej stránky importu a exportu v rámci Slovenska
- manažovanie všetkých import/export ECC aktivít v okolitých krajinách
- HTS klasifikácia súčiastok
- zodpovednosť za aktivity z medzinárodného prostredia (FTAs, NAFTA,...)

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:

- aspoň 2 roky skúseností na obdobnej pozícii - so skúsenosťami s importom/exportom
- odborná úroveň anglického jazyka v písanej aj verbálnej forme je NUTNOSŤOU
- ovládanie legislatívy, medzinárodných regulácií, vývozných a dovozných zákonov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 2300 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)