Ponuka práce > Junior Business Consultant

Junior Business Consultant

Náplň práce

Pre nášho klienta, novovzniknutú zahraničnú spoločnosť poskytujúcu služby v oblasti poisťovníctva, hľadáme Konzultanta v oblasti Insurance/Banking.

Náplňou práce bude:
- Poskytovanie konzultácií pri projektov finančného rázu
- Stanovenie obchodných koncepcií a realizačných plánov
- Návrh a implementácia biznisových konceptov, príprava stratégie a zastrešenie celého projektu
- Aktívna komunikácia s klientom
-Implementácia zmien a návrhov na zlepšenia
- Pravidelná návšteva klientov v ich centrálach, často krát v zahraničí

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

- Vysokoškolský titul z oblasti Finance, Insurance, Banking, Účtovníctva alebo Informatiky
- predošlá pracovná skúsenosť v oblasti finančníctva a poisťovníctva (aj ako part-time)
- technický background
- skúsenosti s biznis analýzami
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1400 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: -Ročný finančný bonus až 10% -100% náhrada za práceneschopnosť od prvého dňa -5 dní dovolenky navyše -Flexibilný pracovný čas -Multisport Karta -Jazykové kurzy -Plne preplácané nadčasy
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)