Ponuka práce > Replenishment koordinátor

Replenishment koordinátor

Náplň práce

Pracovný trh ponúka v oblasti logistiky skutočne mnoho pozícií, no stretli ste sa s niečím, čo ponúkame my? :)

Ide o veľmi dôležitú a zráoveň špecifickú úlohu v rámci logistických služieb v FMCG spoločnosti, kde budete mať na starosti nasledovné:

- Dennodenná komunikácia s produkčným plánovacím tímom
- Komunikácia s logistickými spoločnosťami a plánovanie logistiky tovaru
- Sledovanie forecastov klientov
- Práca v SAPe
- Príslušný reporting

Požiadavky

Požiadavky sú nasledovné:

- Skúsenosť z logistiky, produkčného plánovania, replenishment oddelenia
- Znalosť angličtiny na úrovni B2/C1
- Pokročilá znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie a pod.)
- Výhodou je znalosť programu SAP

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - 13. plat - výkonnostný bonus - životné poistenie - sick days - 5 dní dovolenky navyše A mnoho ďalšieho, ponuka je skutočne pestrá!
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)