Ponuka práce > Junior/Medior LINUX administrator

Junior/Medior LINUX administrator

Náplň práce

Máš už aspoň základnú skúsenosť so správou Linux prostredia a chceš zdokonaľovať svoje doterajšie skúsenosti? Nová príležitosť pracovať na zaujímavom projekte sa otvára v Košiciach pre junior/medior LINUX administrátorov.

Hlavná pracovná náplň:

- L2/L3 podpora Linux prostredia
- Práca s ticketovým systémom (incidenty, change requests)
- Riešenie rôznorodých technických problémov v rámci Linux prostredia
- Troubleshooting
- Eskalácia incidentov na vyššiu úroveň IT podpory (v prípade zložitejších problémov)

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- predchádzajúca pracovná skúsenosť ako Linux admin
- silná orientácia v Linux: Redhat, Ubuntu atď.
- skúsenosť s Bash scripting

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1150 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Extra dni dovolenky - Príspevok na dôchodkové sporenie - Referral bonus - Možnosti vzdelávania v podobe rôznych kurzov, školení
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)