Ponuka práce > SAP ABAP Developer - TPP & REMOTE

SAP ABAP Developer - TPP & REMOTE

Náplň práce

Do globálnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti poisťovníctva a finančných služieb hľadáme SAP ABAP senior developera s anglickým jazykom, ktorého náplňou práce bude:

- komplexný ABAP vývoj
- testovanie a "debugging" funkcií súvisiacich s implementáciou SAP modulov
- porozumenie a transformácia požiadaviek do technických riešení
- úzka komunikácia s developermi a budovanie vzťahov s klientmi
- mentoring pre "juniornejších" členov tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:

- skúsenosti so SAP ABAP dizajnom a vývojom, ideálne v prostredí finančných služieb
- porozumenie SAP ABAP konceptom vývoja, smerníc a SAP architektúry
- skúsenosť s WebDynpro/FPM alebo SAPUI5/FioriElements,CDS Views a Odata
- znalosť SAP Business Warehouse
- aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 3200 EUR do 3700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - možnosť práce z domu - dovolenka navyše - príspevok na MHD - životné poistenie - príspevok zamestnávateľa do III. piliera - Cafeteria a mnohé ďalšie benefity
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)