Ponuka práce > Skúsený/á účtovník/čka v Malackách

Skúsený/á účtovník/čka v Malackách

Náplň práce

Máte roky skúseností v účtovníctve a hľadáte novú príležitosť ako tieto skúsenosti zúročiť?

V Malackách máme otvorenú skvelú pozíciu samostatného účtovníka/účtovníčky. Nieste z Malaciek? Vôbec nevadí! Firma sídli hneď pri dialnici a mnoho kolegov dochádza z Bratislavy a iných okolitých miest.

Náplň práce:

- Účtovanie došlých faktúr, cestovných príkazov, bankových výpisov a
pokladničných dokladov a majetku

- Účtovanie mzdovej agendy

- Fakturácia, vystavovanie daňových dokladov

- Spolupráca na mesačných a ročných závierkach

- Zodpovednosť za zverené účty hlavnej knihy

- Spolupráca pri zostavení štatutárnych výkazov a
priznania k dani z príjmov PO, DPH priznaní

- a mnoho ďalšieho

Požiadavky

Veľmi radi zvážime Váš životopis, ak máte:

- aspoň 5 rokov skúseností v účtovníctve vo všeobecnosti

- Anglický jazyk na úrovni B1/B2

- znalosti Slovenských účtovných štandardov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka množstvo benefitov, ktoré zahŕňajú napríklad aj: - flexibilný pracovný čas, -Možnosť HO, - 5 dní extra dovolenky, -13. plat, - príspevok na dochádzanie do Malaciek, - a mnoho iného
  • Miesto pracoviska: Malacky