Ponuka práce > Skúsený účtovník!

Skúsený účtovník!

Náplň práce

Aktuálne hľadáme skúseného účtovníka , ktorého úlohou bude komplexné účtovanie spojené s reportingom na dennej báze.
Bude zodpovedný za end to end účtovný proces a za kvartálne reportingové aktivity.
Okrem toho denno denne komunikuje s inými oddeleniami a vyšším manažmentom.
Tento kandidát bude pracovať v rôznych interných systémoch a zapojený do projektoch firmy.

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal:
- Mať anglický jazyk na úrovni C1, nakoľko komunikuje naprieč firmy
- Pokročilý Excel, ktorý využíva na analýzu dát
- Znalosť IFRS výhodou
- Skúsenosť v účtovníctve (aj čiastkovom) je nutnosťou minimálne 3 roky
- Analytický a detailne orientovaný človek s proaktívnym prístupom

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Home office - Dovolenka navyše - Sick days - Finančný bonus
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)