Ponuka práce > Referent účtovania s nemeckým jazykom

Referent účtovania s nemeckým jazykom

Náplň práce

- spracovanie došlých faktúr/platieb od zahraničných a domácich dodávateľov/zákazníkov
- komunikácia s dodávateľmi, so zákazníkmi a s inými spoločnosťami v rámci skupiny
- kontrolná činnosť
- práca s nákupnými objednávkami
- účtovanie majetku, zaraďovanie, vyraďovanie dlhodobého majetku

Požiadavky

- Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni je nevyhnutnosťou, kombinácia s iným cudzím jazykom je výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- výhodou je skúsenosť s prácou s SAP
- výhodou je skúsenosť v obore účtovania došlých faktúr v medzinárodnej spoločnosti
- analytické myslenie
- práca s číslami
- schopnosť samostatnej práce
schopnosť práce pod tlakom
- dobré organizačné schopnosti
- flexibilita
- práca v tíme
zmysel pre detail

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - výška nástupnej mzdy závisí od skúseností uchádzača, seniorita bude zohľadnená - 13./14. plat - jazykový príplatok - odmeňovanie za zlepšovacie návrhy - príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia - príspevok na jazykové vzdelávanie - zaujímavý
  • Miesto pracoviska: Kysuck? Nov? Mesto