Ponuka práce > Product Owner / Product Manager

Product Owner / Product Manager

Náplň práce

Pre Košický SW house hľadáme Product Ownera s predchádzajúcimi skúsenosťami v IT oblasti na obdobnej pozícii, ktorý by mal záujem sa podieľať na budovaní moderných aplikácií pre Nemecký trh.

Náplň práce:
- Zhromažďovanie a začlenenie požiadaviek do plánu produktu
- Vypracovanie user stories a definovanie akceptačných kritérií
- Stanovenie cieľov šprintu
- Písanie akceptačných testov
- Sledovanie postupu práce a riešenie problémov počas šprintov
- Analýza preferencií a požiadaviek koncových užívateľov
- Vylepšenie agilnej metodiky na základe výsledkov a spätnej väzby od klientov

Požiadavky

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Praktické skúsenosti s riadením všetkých fáz životného cyklu produktu
- Technické zázemie so znalosťou vývoja softvéru a webových technológií
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej aj písomnej úrovni B2

Výhodou, ale nie podmienkou je:
- Znalosť nemeckého jazyka
- Znalosť agile

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Možnosť full remote spolupráce - Finančné bonusy (napr. vianočné) - Zmluva na dobu neurčitú - Preplácané školenia a certifikácie - Flexibilná pracovná doba - Celofiremné eventy (teambuldingy, workation)
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)