Ponuka práce > Learning designer

Learning designer

Náplň práce

Máte skúsenosti s projektovým manažmentom, tvorbou online stratégií a máš skúseností s programami ako Articulate, Camptasia, Adobe Premium Pro? Pre nášho klienta hľadáme človeka, ktorý bude prichádzať s nápadmi na zlepšovanie predajnosti produktov prostredníctvom premyslených e-learningových školení.

Hlavnou náplňou práce bude:

- identifikácia správnych online vzdelávacích toolov na zlepšenie predajnosti a rast značky
- zber dát na identifikáciu slabých stránok predajcu a tovaru a prichádzať s riešeniami
- navrhnutie relevantného obsahu, ktorý predajcom pomôže vyriešiť blokátory a rásť
- práca na projektoch
- intenzívna komunikácia s klientmi, staholdermi a internými oddeleniami

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:

- predchádzajúce skúsenosti s podobnou pozíciou (learning and development, online instruction designers, content creators) aspoň 5 rokov
- praktické skúsenosti aspoň s jedným z týchto toolov - Articulate, Camptasia, Adobe Premium Pro
- Anglický jazyk na úrovni C1 – medzinárodná komunikácia na dennej báze
- dobré technické a PC zručnosti
- dobré komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 2550 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka rôzne benefity, ktoré Vám rada spoločnosť predstaví pri osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)