Ponuka práce > Analytik s Power BI - ste to Vy?

Analytik s Power BI - ste to Vy?

Náplň práce

Pre FMCG spoločnosť so sídlom v Bratislave obsadzujeme pozíciiu analytika v oblasti e-commerce. Je to novo vzniknutý tím, ktorý sa stále rozrastá a preto hľadajú kandidáta, ktorý ho doplní.

Náplň práce vyzerá takto:

- sťahovanie neharmonizovaných data súborov
- harmonizácia dát v Power BI
- kontrola e-commerce data setov
- reportingové aktivity
- komunikácia s prideleným biznis partnerom

Požiadavky

Na pozíciu Vás radi zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- skúsenosť s prácou s veľkými data súbormi - oblasť e-commerce je obrovskou výhodou
- znalosť Power BI
- pokročilá úroveň MS Excel - kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funckie, power query, power pivot a pod.
- angličtina na úrovni B2
- analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov: - 13.sty plat a finančné bonusy - firemná škôlka - interné vzdelávania - zľavy na firemné produkty - zdravotná starostlivosť A mnohé ďalšie. Na pohovore si povieme viac.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)