Ponuka práce > Obchodno-technický manažér

Obchodno-technický manažér

Náplň práce

- Manažment výrobnej prevádzky
- Zodpovednosť za výrobu, distribúciu, organizáciu, dopravu, zamestnancov, cenovú politiku
- Zvyšovanie trhového podielu v regióne
- Akvizícia nových klientov (stavebné spoločnosti, realizátori stavieb, investori), poradenstvo, cenové ponuky

Požiadavky

- Vysoká miera samostatnosti
- Dobré organizačné a technické zručnosti
- Skúsenosť s vedením menšej prevádzky
- Skúsenosť s akvizíciou nových klientov
- Orientácia na stavebnom trhu, mapovanie konkurencie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Variabilná zložka mzdy + 23 % ročná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka - Príplatky nad rámec zákona - Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia - Dovolenka navyše v zmysle kolektívnej zmluvy - Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracov
  • Miesto pracoviska: Prievidza