Ponuka práce > Špecialista aktuár - aj pre absolventov!

Špecialista aktuár - aj pre absolventov!

Náplň práce

Pre zahraničnú poisťovňu hľadáme šikovného absolventa, ktorý by rád naštartoval svoju kariéru v oblasti aktuárstva.
Zaujímavé sú však pre nás aj profily, ktoré už skúsenosti majú a vedia ich posunúť mladším kolegom. Ak si alebo chceš byť aktuárom, daj nám o sebe vedieť!

Náplň práce je nasledovná:

- podieľanie sa na tvorbe poistných prooduktov v oblasti životného poistenia
- výpočty technických rezerv
- štatistiky a analýzy portfólia
- spolupráca pri implementácia IFRS 17

Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý:

- je absolventom poistnej matematiky či štatistiky
- prípadne má min. 2 ročnú skúsenosť v aktuárstve (zameranie na životné poistenie)
- komunikuje na úrovni B2 buď v angličtine alebo nemčine
- má logické a analytické myslenie
- je pokročilým užívateľom MS Excel

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka benefity, ako napríklad: - možnosť hybdriného modelu práce - prácu v mladom kolektíve s možnosťou rastu - polročné finančné odmeny - Multisport kartu - jazykové vzdelávanie - a pod.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)