Ponuka práce > Business Analyst

Business Analyst

Náplň práce

Pre Business pobočku nášho klienta v Košiciach, ktorý pôsobí v stavebníctve hľadáme skúseného Biznis analytika do medzinárodného tímu pre reporting a analytiku.

Náplň práce:
- koordinácia aktivít v rámci manažovania dát (kolekcia, validácia, vizualizácia) a príprava komplexných data setov na analýzu
- interpretácia dát a príprava vizuálov (prezentácie) výsledkov manažmentu
- komunikácia požiadaviek, dizajnu a vizualizácie vývojovému tímu.
- participácia na rôznych workshopoch a sledvanie súčasných trendov v analytike/AI/reportingu
- zdieľanie know-how, nových procesov a stratégií

Požiadavky

- vysokoškolský titul v oboroch Business, Finance, Accounting, Engineering, IT
- Angličtina aspoň na úrovni B2
- pracovné skúsenosti s reportingom a dátovou analytikou
- pokročilé zručonosti v Excel a Google Sheets
- dobré prezentačné zručnosti (PowerPoint/Google Slides)
- proaktívny profesionálny prístup, schopnosť organizovanej a samostatnej práce s dôrazom na riešenie problémov

Výhodou:
- znalosti Qlikview/Reporting/Analytical tools (SPA FC/BW)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus - Možnosť Home office/remote spolupráce - Spoločenské podujatia a teambuildingy - Eco-friendly office - Podpora zdravého životného štýlu, Multisport karta - Tréningové a rozvojové príležitosti, jazykové kurzy - Podpora miestnych komunít
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)