Ponuka práce > Aplikačný špecialista, Hybridný model práce

Aplikačný špecialista, Hybridný model práce

Náplň práce

Príležitosť pre správcov aplikácií, ktorí sú ochotní sa učiť novým technológiám. Hľadáme človeka, ktorý bude zastrešovať:

- správu aplikácií pre zabezpečenie ich fungovania podľa dohodnutých štandardov,
- monitoring a udržiavanie systému,
- zabezpečovanie plynulého chodu aplikácií,
- troubleshooting,
- riešenie ticketov a incidentov,
- kooperáciu s tímom vývojárov, testerov a inými tímami vrámci správy aplikácie,
- tvorbu a dopĺňanie technickej dokumentácie,
- Change management,
- Backup and Recovery.

Požiadavky

Na danú pozíciu je potrebná znalosť:

- prax na pozícií aplikačného špecialistu,
- prostredia Windows (Must) a Linux (základy),
- orientácia v serveroch a databázach,
- základov IT bezpečnosti je výhodou.

Taktiež vyžadujeme:

- predchádzajúcu skúsenosť so správou aplikácie (ideálne v bankovom alebo finančnom sektore),
- ochotu pracovať na aktívnu a neaktívnu pohotovosť,
- skúsenosti s databázami je výhodou,
- technickú zdatnosť.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1700 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka aj baliček benefitov: - flexibilný pracovný čas (core medzi 9:00 - 15:00), - bonusy pri pracovných výročiach, - príspevok do III. piliera - nadštandardné príplatky za aktívnu a neaktívnu pohotovosť, - stravné lístky plne hradené z
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)