Ponuka práce > IT Auditor

IT Auditor

Náplň práce

Pre švajčiarsku manažérsku spoločnosť s globálnou pôsobnosťou hľadáme do tímu interného auditu nového kolegu, ktorý bude zodpovedný za audit všetkých právnických osôb. Bude mať na pomoc 7 interných kolegov tak, aby vykonávali audity založené na rizikách z ročného plánu.

Vaše úlohy:
- Dodanie auditu, plánovanie, vykonávanie a podávanie správ o auditoch v ročnom pláne auditov
- Riadenie zainteresovaných strán a udržiavanie dobrých vzťahov
- Rozvoj – podieľať sa na iniciatívach na zlepšenie funkcie auditu

Požiadavky

- 2 roky praxe v oblasti interného alebo externého IT auditu
- znalosti technológii ako napr. audity aplikácií, poskytovanie služieb SaaS, bezpečnosť údajov a informácií (vrátane kybernetickej bezpečnosti)
- skúsenosti s vykonávaním auditu v teréne
- CISA certifikát je výhodou
- skúsenosti s Big4 sú tiež výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2300 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 2-3x/týždeň možnosť HOME OFFICE - 5 dní dovolenky navyše - Náhrada za práceneschopnosť 100 % od prvého dňa - Ročný bonus až 10 % - Nadčasy plne platené alebo kompenzované podľa vašich preferencií - MultiSport karta - Vyhradený čas na individuálny
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)