Ponuka práce > Audit Manažér

Audit Manažér

Náplň práce

Ak máte skúsenosť s auditom a hľadáte novú výzvu, máme pre Vás príležitosť! Hľadáme manažéra auditu - človeka, ktorý má chuť rásť v prostredí známej spoločnosti.

Aktivity, ktoré môžete na tejto pozícii očakávať:
- Zodpovednosť za priebeh prideleného auditu
- Manažovanie projektov v súlade so štandardmi
- Riadenie a rozvoj členov tímu
- Komunikácia s klientmi
A iné...

Požiadavky

Na pozíciu Vás veľmi radi zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá:

- Predošlá skúsenosť s auditom minimálne 3 roky (preferovaná skúsenosť s externým auditom)
- Skúsenosť s vedením tímu je veľké PLUS ale na pozíciu vieme zvážiť aj senior audítora bez predošlej manažérskej pozície
- Dosiahnuté vzdelanie VŠ I. stupňa
- Znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- Znalosť US GAAP, SOX, PCAOB je VÝHODOU
- Líderský typ
- Skvelé komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 4000 EUR do 5000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré budú kandidátovi predstavené pri pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)