Ponuka práce > Maintenance Manager/Manažér údržby

Maintenance Manager/Manažér údržby

Náplň práce

Pre spoločnosť pôsobiacu v segmente výroby hľadáme odborníka na pozíciu Manažér údržby.Ak v tejto oblasti máte skúsenosti a chcete ich rozvíjať v expandujúcej dynamickej spoločnosti, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Hlavná náplň práce:
- Riadenie pracovníkov údržby
- Zvyšovanie efektívnosti a produktivity oddelenia údržby
- Manažment strojov a náradia
- Výber a zaškoľovanie nových pracovníkov
- Prinášať a pomáhať implementovať návrhy na zlepšovanie procesov
- Dohliadať na dodržiavanie BOZP a technických predpisov

Požiadavky

Úspešný uchádzač by mal mať:
- Vzdelanie v relevantnej oblasti
- 10 rokov praxe v oblasti mechaniky alebo elektrotechniky
- Aspoň 2- ročné skúsenosti na obdobnej riadiacej pozícii
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku je PODMIENKOU
- ovládanie programov SAP a MES VÝHODOU

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Senica