Ponuka práce > Systémový inžinier - junior

Systémový inžinier - junior

Náplň práce

- Zodpovednosť za koncepciu, návrh a kvalifikáciu 48V napájacích systémov (Telekomunikačné napájacie systémy, Lítiové batériové jednotky, nabíjacie stanice pre automotive priemysel)
- Aktívne sa podieľa na koncepcií a návrhu finálneho riešenia
- Navrhuje AC a DC distribučné jednotky
- Spolupracuje s inžinieringom pre dizajn mechaniky, ID a OD riešenia
- Selektuje bezpečnostné komponenty a obvody (OVP, EMC filtre, RCD a pod.)
- Definuje a vykonáva systémové testy a kvalifikačné procesy
- Zabezpečuje podporu výrobného procesu a kvality
- Spolupracuje s oddelením predaja a Marketingu
- Participuje na EVT, DVT a certifikácií nových výrobkov

Požiadavky

- VŠ vzdelanie technického smeru - elektrotechnická fakulta
- Ochota cestovať v rámci EMEA a NA regiónu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: + 13plat + mimoriadne odmeny
  • Miesto pracoviska: Tren??n