Ponuka práce > Tester

Tester

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného testera, ktorý bude posilou nielen pre vlastný tím, ale aj pre jemu zverených klientov. V rámci pracovného dňa sa bude venovať:

- Vyvoju a vykonávaniu testovacích plánov pre zabezpečenie poskytovania kvalitných softvérových aplikácií,
- kontrole a analýze požiadaviek zo strany klienta,
- vytváraniu testovacích prípadov,
- testovaniu funkčnosti, identifikácií prípadnej chyby, testovaniu softvérových riešení,
- kontrole a analýze výstupov testovania,
- podávaniu správy o stave a výsledkoch testovania,
- vypísaniu príslušnej dokumentácie po ukončení testovania,
- zodpovednosť za prípravu a správu technickej dokumentácie,
- identifikácií bugov a retesting,
- reportingu.

Požiadavky

Môžeš byť vhodným kandidátom ak spĺňaš následovné požiadavky:

- 1 rok skúseností na pozícií testera,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- základná znalosť PL/SQL, UNIX, Jira,
- znalosť toolov na automatizáciu: Postman, SoapUI, RobotFramework a Selenium výhodou,
-možnosť zaučenia šikovného manuálneho testera alebo absolventa s prehľadom.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka aj baliček benefitov: - flexibilný pracovný čas (core medzi 9:00 - 15:00), - bonusy pri pracovných výročiach, - príspevok do III. piliera - stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, - plne hradené dni PNky, - sick days.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)