Ponuka práce > Network Engineer

Network Engineer

Náplň práce

Pre nášho klienta v oblasti integrácie informačných technológií hľadáme do tímu novú posilu v podobe skúseného sieťového inžiniera.

Vašou úlohu bude:
- Zodpovednosť za poskytovanie špičkovej technickej podpory sieťovej infraštruktúry
- Vedenie a plánovanie iniciatívy na nasadenie projektovej práce (transformácia, vyradenie z prevádzky, inštalácia) so zameraním na LAN/WAN/
- Zodpovednosť za údržbu infraštruktúry vrátane plánovania zmien, upgradov softvéru alebo riadenia konfigurácie a incidentov
- Zodpovednosť za návrh, konfiguráciu a podporu implementácie sieťovej infraštruktúry
- Poskytovanie podpory, spolupráca s internými a externými partnermi na zabezpečenie úspešnej implementácie zmien

Požiadavky

- 2 roky skúsenosti s LAN/WAN/Wireless LAN a prehľad bezpečnostných služieb
- Skúsenosti s Cisco, F5, Netscaler, Checkpoint, HP alebo pod.
- Angličtina na úrovni B2 (verbálne aj písomne)
- Tímový hráč

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Možnosť práce 100% remote alebo aj office v Bratislave, Košiciach a Brne - 5 dní dovolenky navyše - multisport karta - životné poistenie - benefičný bufet - súkromná zdravotná starostlivosť (po 1. roku) - príspevok na dôchodok III. piliera (po 1.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)