Ponuka práce > Aplikačný inžinier (CNC)

Aplikačný inžinier (CNC)

Náplň práce

Ponúkame pracovnú pozíciu Aplikačného inžiniera CNC strojov, ktorá Vám umožní cestovať za zákazníkmi za hranice Slovenska! Ak máte skúsenosť v programovaní/ s prevádzkou frézovacích technológií, máte znalosť anglického jazyka, radi privítame Váš životopis a predstavíme pozíciu bližšie.

Pracovná náplň je nasledovná:

- Vyhodnotenie požiadaviek zákazníka a definovanie optimálneho riešenia pre zákazníka pomocou produktov spoločnosti vrátane návrhu upínania, výberu rezných nástrojov, definovania procesu obrábania (rezné rýchlosti a pod.)
- Poskytnutie praktických skúsenosti v oblasti CNC rezania kovov
- Podpora predaja v predpredajných aktivitách (technický pre-sales)
- Predviesť stroj a jeho funkcie zákazníkom počas predpredajných/výstavných aktivít
- Cestovanie vrátane Európy

Požiadavky

Požiadavky:

- Technické vzdelanie
- Minimálne 2 roky skúseností s prevádzkou a programovaním frézovacích technológií
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2 je Podmienkou
- Znalosť CAD/CAM je Výhodou
- Ochota cestovať do zahraničia v rámci Európy
- Time management
- Tímový hráč
- Dobré komunikačné a koordinačné schopnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)