Ponuka práce > Audítor Junior alebo Senior

Audítor Junior alebo Senior

Náplň práce

Ak si vždy sníval o práci audítora alebo by si rád v nej pokračoval a zdokonaľoval sa, tak potom čítaš správne.
Aktuálne hľadáme buď JUNIORA alebo SENIORA.
Tvojou úlohou bude
- Overovanie účtovníctva a účtovných závierok a výročných správ klientov
- Komunikácia s klientom
- Spracovanie dokumentácie
- Vykonávanie analýz

Požiadavky

Ako sme už uviedli, hľadáme kandidáta, ktorý ma niekoľkoročné skúsenosti v audite, alebo čerstvého absolventa, ktorý by rád začal svoju kariéru v audite.
Na pozícii ti stačí anglický jazyk na úrovni B1.
Ak spĺňaš požiadavky, zašli nám tvoj životopis a my sa ti radi ozveme!

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.ty plat - Home office - Work life balance - Firemné akcie a iné, ktoré ti radi predstavíme na pohovore
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)