Ponuka práce > Mzdový účtovník - senior

Mzdový účtovník - senior

Náplň práce

- Zastrešenie kompletnej mzdovej agendy, mesačné a ročné štatistické výkazy
- Účtovanie miezd v mzdovom softvéri (HUMAN)
- Komunikácia s inštitúciami: zdravotná, sociálna poisťovňa, daňový úrad, štatistický úrad, exekútorské kancelárie
- Výpočet a spracovanie exekúcií
- Spracovanie ročných zúčtovaní dane z príjmov FO
- Sledovanie legislatívnych zmien

Požiadavky

- vysoká miera samostatnosti
- predchádzajúca prax na obdobnej pozícii (spracovávanie miezd pre 400+ zamestnancov)
- skúsenosť s HUMAN výhodou
- anglický jazyk na komunkatívnej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1450 EUR do 1725 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Flexibilný pracovný čas - Polročné bonusy (13. a 14. plat) - Štvrťročné bonusy - Jednorazový špeciálny bonus na ročnej báze Hodnotenie 0% - 15% zo základnej mzdy / mesačne Zaujímavý spoločenský program (podpora športových a kultúrnych aktivít) Vian
  • Miesto pracoviska: ?ilina