Ponuka práce > RPA Developer

RPA Developer

Náplň práce

Baví Vás programovanie a automatizácia? Máte záujem o rozvoj v robotic process automation a chceli by ste uľahčiť svojou prácou prácu ostatným?
Pridajte sa do robotics tímu nášho klienta.

Náplň práce:
- Práca v tíme Developerov a Business analytikov na medzinárodnej úrovni
- Automatizácia pracovných procesov (účtovníctvo, administratíva) na základe podkladov od Business analytikov a koncových užívateľov
- Dizajn, programovanie, testovanie, hľadanie chýb a dokumentácia automatizácie pracovných procesov
- Zabezpečenie spokojnosti koncových užívateľov - údržba robotov, troubleshooting a riešenie komplexných problémov

Požiadavky

- Expertná znalosť MS Excel
- Anglický jazyk - min B2, plynulá komunikácia
- Praktické skúsenosti s programovaním
- znalosti RPA (UiPath, Automation Anywhere) sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou

Výhodou:
- Skúsenosť s ERP systémami, napr. SAP
- .Net, Visual Basic, JavaScript
- Znalosť UiPath, Automation Anywhere či iných platform

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus - Možnosť Home office/remote spolupráce - Spoločenské podujatia a teambuildingy - Eco-friendly office - Podpora zdravého životného štýlu, Multisport karta - Tréningové a rozvojové príležitosti, jazykové kurzy - Podpora miestnych komunít
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)