Ponuka práce > Personalista

Personalista

Náplň práce

Ak ste skúsený "HR-ista" a chcete ďalej rozvíjať kariéru v tomto smere, je tu príležitosť práve pre Vás! Budete mať možnosť zastrešovať celý životný cyklus zamestnanca, poskytovať personálne poradenstvo, či byť súčasťou rôznych HR projektov.

Dobrá správa navyše? Nepotrebujete perfektnú znalosť cudzieho jazyka, postačí Vám poznať pár fráz alebo vedieť napísať e-mail v angličtine alebo nemčine.

Aké ďalšie aktvity na Vás budú čakať?

- personálna administratíva - evidencia personálnej a mzdovej agendy
- spracovanie miezd zamestnancov
- aktualizácia legislatívnych zmien
- komunikácia so zamestnancami ale aj s externými inštitúciami
- vytváranie návrhov a podkladov na zmeny interných smerníc
a taktiež už spomínaná účasť na HR projektoch ako sú firemné akcie, teambuildingy a pod.

Požiadavky

Ideálny kandidát na pozíciu by mal spĺňať:

- Predošlá skúsenosť v personalistike min. 3 roky
- Skúsenosť so spracovaním miezd
- Znalosť Zákonníka práce
- Znalosť MS Excel (tabuľky nie sú pre Vás strašiakom)
- Organizačný a komunikatívny typ

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov, ktorými sú napríklad: - mesačné prémie - 13. a 14. plat (podľa Kolektívnej zmluvy) - príspevok na DDS - príspevok pri pracovných a životných jubileách - Multisport karta - stravné lístky nad rámec zákona -
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)