Ponuka práce > HR projekt koordinátort keresünk

HR projekt koordinátort keresünk

Náplň práce

Új kollégát keresünk, aki erős tagja lesz a toborzási csapatunknak. Vállalkozásunk nagyon dinamikus, rugalmasságot és aktív hozzáállást igényel.

Az erős ügynökség háttere azonban stabilitást, széles körű HR-es tapasztalat megszerzésének és a régió legjobb ügyfeleivel való együttműködés lehetőségét hozza magával.

A PROJEKT KOORDINÁTOR munkája:
- jelölt keresés és toborzás terepen és irodában,
- A jelöltek aktív megszólítása különféle csatornákon keresztül: reklám, önkormányzati hivatalokkal, iskolákkal való együttműködés, szórólapok, SMS-kampányok stb.
- kiválasztási eljárások előkészítése,
- Interjúk lebonyolítása, jelöltek értékelése,
- Munkakezdés, közlekedés és a kapcsolódó ügyintézés koordinálása,
- Napi aktív kommunikáció az ideiglenesen kirendelt munkatársakkal,
- Ideiglenes kiküldetésben lévő munkavállalók megkezdésével kapcsolatos adminisztratív napirend,
- Meglévő alkalmazottak ellenőrzáse, napi operatív kommunikáció (PN ellenőrzés, jelenlét, stb.),
- Személyi védőeszközök vásárlása és kiosztása ideiglenesen kirendelt alkalmazottak számára.

Požiadavky

- korábbi hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, termelési munkaerő toborzás területén
- kiváló kommunikációs készség - hatékony kommunikációs képesség a termelési szektorból és adminisztrációból származó jelöltekkel
- magyar nyelv ismerete emelt szinten - FELTÉTEL
- jogosítvány sk. B és aktív vezetés - FELTÉTEL
- aktív hozzáállás a munkához és a rábízott feladatokhoz
- rugalmasság, a változásokra való gyors reagálás, az alkalmazkodás képessége
- motiváció a HR-es és dinamikus ügynökségi környezetben való munkavégzésre

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 900 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Amit ajánlunk: - alapbér 900Eur - 1000Eur bruttó (a jelölt tapasztalata szerint) + havi prémium (KPI teljesítéséhez kötött) max. 300 Euro/bruttó - mobiltelefon magáncélra is - céges autó magáncélra is - extra szabadnapok - cafeteria pontok - betegn
  • Miesto pracoviska: Trebi?ov
ODPOVEDAŤ NA INZERÁT