Ponuka práce > Operational Buyer

Operational Buyer

Náplň práce

Máš skúsenosti v oblasti Procurementu a vyznáš sa v IT ?

Máme pre Teba ponuku, novootvorený projekt na 4 mesiace.

Tvojou úlohou bude:

- Správa dodávateľských zmlúv v rámci podporovaných kategórií a komodít, napr. softvér, licencie a všetky outsourcované služby vo vzťahu k IT,
- Riadiť/podporovať obchodné rokovania pre pridelené obchodné prípady
- Riadiť proces uzatvárania zmlúv
- Včas vykonávať komplexný proces RFx a podporovať interných zákazníkov
- Kontrola a schvaľovanie nákupných objednávok v interných systémoch; zabezpečiť, aby existovala presná zmluva a zmluvné podmienky
- Monitorovanie súladu, ako aj presadzovanie cielených štandardov pre skupinové obstarávanie a súvisiacich nákupných pokynov a usmernení pre riadenie dodávateľov

Požiadavky

Vhodný kandidát:

- ovláda Anglický jazyk -úroveň B2
- má skúsenosti v oblasti nákupu minimálne dva roky
- ovláda Software/SaaS/ IT Service
- Excel, MS PowerPoint a Power BI
- proaktívny prístup

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 6000 EUR do 6500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka: - Multisport karta - Flexibilita - Dni dovolenky navyše
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)