Ponuka práce > PLC programátor s ročným príjmom 30 000 - 40 000 Eur

PLC programátor s ročným príjmom 30 000 - 40 000 Eur

Náplň práce

- Vývoj, testovanie a implementácia PLC programov pre automatické pohony farmaceutických baliacich liniek
- Testovanie PLC programov pred samotnou inštaláciou
- Definovanie, stanovenie kritérií pre overenie spoľahlivosti a bezpečnosti automatizačných zariadení pred ich spustením
- Dohľad nad inštaláciou vyvinutého Motion programu

Požiadavky

- Vzdelanie Elektrotechnika / Automatizácia / Mechatronika
- Prax v oblasti PLC programovania viac ako 2 roky
- Ochota cestovať do zahraničia
- Schopnosť dorozumieť sa anglicky, alebo nemeckyNemčina alebo AJ

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - nadštandardne bohatý sociálny program - letný, zimný bonus
  • Miesto pracoviska: Tren??n