Ponuka práce > React Developer

React Developer

Náplň práce

Ste front end vývojár, ktorému nie je cudzi Javascript, Typescript a jeho frameworky? Ste samostatný vo svojej práci, ale chcete pracovať na zaujímavých aplikáciách v rámci zabehnutého tímu?
Prihlás sa k nám a pomôž slovenskému SW housu rásť.

Tech stack (možné obmeny v závislosti od projektu):
React (CRA)
Antd Pro
webové aplikácie v Javascripte, komplexnejšie v TypeScripte
React Native (mobilné aplikácie)
GIT (Gitlab)
a mnoho iných.

Požiadavky

- znalosti React/ React JS, Javascript a/alebo Typescript
- skúsenosti s responzívnym web dizajnom a prácou na väčších projektoch
- HTML, SCSS

Výhodou: React Native, Bootstrap, GIT, REST API

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť Home office - sick days - flexibilný pracovný čas - stravné lístky, Multisport karta - príspevky na vzdelávanie - teambuildingy, uvoľnená firemná kultúra
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)