Ponuka práce > Špecialista podpory z nemeckým jazykom (remote)

Špecialista podpory z nemeckým jazykom (remote)

Náplň práce

Ste komunikatívna osoba, ktorá ovláda nemecký jazyk a máte záujem o svet IT? Chceli by ste sa zlepšiť v znalostiach informatiky a počítačových sietí?
Ozvite sa nám.

Náplň práce:
- 1st level a 2nd level telefonická podpora zverených aplikácií, IT zariadení, siete a sieťových zariadení u interných zákazníkov spoločnosti
- zadávanie tiketov, incidentov do systému a záruka riešenia vzniknutých problémov
- monitoring tiketov a komunikácia s relevantnými stranami
- troubleshooting zariadení - operačných systémov, HW a sietí za pomoci rozsiahlej databázy v rámci odvetvia telekomunikácií

Požiadavky

- schopnosť plynulo komunikovať v nemeckom jazyku
- schopnosť samostatne prioritizovať zverené úlohy a snaha o ich skoré vyriešenie
- práca v tíme za účelom čo najefektívnejšieho postupu
- základné znalosti a prehľad vo svete IT (súčasťou prípravy je aj mesačné školenie)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 950 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na dôchodkové sporenie - Finančný bonus za odporúčanie - Home Office (možná práca z domu) - Dni dovolenky navyše - Školenia a možnosti sebarozvoja (Coursera, Percipio)
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)