Ponuka práce > Sales Admin

Sales Admin

Náplň práce

Si sales nadšenec a chcel by si sa stať súčasťou mladého dynamického tímu? Pozícia Sales Admina ponúka možnosť spojenia administratívnej agendy spolu s komunikačnou rolou, kde budeš mať možnosť uplatniť svoje prezentačné schopnosti. Medzi hlavné zodpovednosti bude pratiť aj:

- zabezpečovanie administratívnej agendy,
- správa pridelených sales projektov,
- tvorba cenových ponúk,
- pre/post-sales aktivity,
- zadávanie a riešenie požiadaviek zákazníkov,
- riešenie otázok spojených s fakturáciou,
- komunikácia so zákazníkmi, klientmi a dodávateľmi (telefonická, mailová komunikácia, osobné stretnutia),
- podpora Regional Account Managera,
- prezentovanie zozbieraných dát,
- správa širšieho množstva dát (tabuľky, analýzy.)

Požiadavky

Pozícia si vyžaduje okrem skúsenosti z obdobnej pozície aj:

- anglický jazyk minimálne na úrovni B2 je podmienkou,
- znalosť iného jazyka je výhodou,
- možnosť a ochota občasnej práce podvečer (do 20:00),
- perfektné komunikačné a prezentačné schopnosti,
- orientáciu na detail,
- schopnosť riešiť komplikácie a hľadať riešenia.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1800 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov: - Nadštandardné preplácanie nadčasov - Ročné bonusy - 5 dní 100% hradenej PN - Vstupenky do kina - Poukazy do fitnescentra - Možnosť home office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)