Ponuka práce > Inžinier kvality procesu

Inžinier kvality procesu

Náplň práce

- sledovanie a analýzy stavu kvality pri výrobe, montáži a nábehu nových projektov
- riešenie problémov kvality v procese výroby a montáže
- spolupráca so supervízormi výroby v prípade školení a tréningov operátorov
- sledovanie stavu kvality u zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi v oblasti stavu kvality
- riešenie zákazníckych reklamácií, 8D reportov, nápravných opatrení
- implementácia nápravných opatrení v prípade reklamácií
- spolupracuje pri tvorbe a aktualizácii dokumentov (kontrolný plán, SOA, FMEA, …)
- reportuje kvalitatívne ukazovatele v rámci systému VPS

Požiadavky

- úplné stredoškolské vzdelanie technického smeru
- anglický jazyk – úroveň B2
- práca s PC (MS OFFICE), SAP
- znalosť základných nástrojov kvality
- čítanie technickej dokumentácie
- základné technické zručnosti pri analýze kvalitatívnych problémov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov - práca v mladom kolektíve - primerané platové ohodnotenie - bohatý sociálny program
  • Miesto pracoviska: Tren??n