Ponuka práce > HR business partner

HR business partner

Náplň práce

Máte skúsenosti na pozícii HR BP alebo HR generalist a hovoríte plynule po anglicky? Výrobná spoločnosť v Senci ponúka zaujímavú príležitosť, platový strop závisí od Vašich skúseností.

Zodpovednosti:
- Starostlivosť o životný cyklus zamestnanca
- Zodpovednosť za odmeňovanie a benefity
- Podpora náboru zamestnancov
- Podieľanie sa na brandingu spoločnosti
- Spolupráca naprieč pobočkami spoločnosti

Požiadavky

Vhodný kandidát má:

- Minimálne 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Anglický jazyk min. B2, práca zahŕňa dennú komunikáciu so zahraničnými partnermi
- Univerzitné vzdelanie, HR odbor výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - 50% z 13-tej mzdy bez nadväznosti na firemné výsledky - Ročný bonus - Stravné lístky v hodnote 5,10 € za odpracovaný deň - 1x ročne zdravotné voľno nad rámec zákona plne hradené zamestnávateľom - 1x ročne dovolenka nad rámec zákona plne
  • Miesto pracoviska: Senec