Ponuka práce > Network Security Engineer – Check Point, F5 - TPP/freelance

Network Security Engineer – Check Point, F5 - TPP/freelance

Náplň práce

Baví ťa práca s produktmi popredných svetových výrobcov?
Máš skúsenosti s technológiami Check Point, F5, prípadne Qualys a Tufin a chcel/a by si sa podieľať na inováciách?

Tvojou náplňou práce bude:
- Presales primárne v oblasti bezpečnostných riešení Check Point, F5, poprípade Qualys a Tufin
- Návrh a rozvoj bezpečnostných architektúr vyššie uvedených riešení
- Návrh managed services nad vyššie uvedenými riešeniami
- Implementáciu zverených riešení
- Šírenie bezpečnostného povedomia našim zákazníkom z rôznych oblastí
- Konzultačná činnosť v oblasti architektúr bezpečnosti, identifikácia rizík a návrhy nápravných opatrení
- Podpora obchodných aktivít so zameraním na bezpečnostné dodávky, účasť na rokovaniach a na tvorbe ponúk

Požiadavky

- Ideálne ak máš skúsenosti aspoň 3 roky na tej istej alebo podobnej pozícií
- Znalosť bezpečnostných riešení Check Point a F5 podmienkou, znalosť ďalších bezpečnostných riešení je výhodou
- Odborné certifikácie z vyššie uvedených oblastí výhodou
- Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (level B1) - ústna aj písomná forma

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky naviac - 5 sickdays - Flexibilná pracovná doba s možnosťou výrazného home office - Vlastné parkovacie miesto - Žiadny open space, ale dostatok vlastného priestoru, kde ťa nebude nikto a nič rušiť
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)