Ponuka práce > Power Platform Specialist

Power Platform Specialist

Náplň práce

Nová príležitosť pre developerov v Bratislave! Ak už máte skúsenosť priamo s vývojom a implementáciou Power Platform riešení alebo ste jednoducho otvorený venovať sa viac low-code vývoju, čítajte ďalej!

Náplň práce:

- návrh, vývoj, testovanie a implementácia Sharepoint a Power platform riešení
- vývoj aplikácií na základe funčných špecifikácií
- zastrešovať code reviews
- zabezpečovať údržbu a poskytovať prípadný support už existujúcim IT riešeniam
- participovať pri návrhoch SW architektúry
- aktívna spolupráca s inými IT oddeleniami v rámci spoločnosti

Požiadavky

Čo požadujeme:

- predchádzajúce pracovné skúsenosti so Sharepoint vývojom alebo priamo aplikačným vývojom v rámci Microsoft Power Platform
- znalosť technológií .Net, Javascript (React), SQL

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2550 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.fixný plat - 14. bonusový plat - 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov - 3x home office za mesiac - 3x sick days za rok - 400 eurový benefit vo forme poukážok - Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku - Flexibilná
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)