Ponuka práce > Projektový manažér

Projektový manažér

Náplň práce

Máte skúsenosti ako projektový inžinier/ procesný inžinier, hovoríte anglicky a radi by ste sa venovali projektom?
Neváhajte reagovať na nasledujúcu príležitosť. Vašou náplňou práce bude:

- Podieľanie sa na projektoch zavádzania nových strojov do výroby podľa požiadaviek zákazníka
- Posudzovanie strojov a kontrola chybovosti
- Podpora projektov po technickej stránke
- Spolupráca na zabezpečení odovzdania projektov, ktoré spĺňajú požadovanú kvalitu, rozpočet a časové parametre

Požiadavky

Požiadavky:

- Skúsenosť na podobnej pozícii min. 2 roky
- Anglický jazyk B2, komunikuje sa v rámci závodu aj s materskou spoločnosťou
- VŠ s technickým zameraním výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity budú predstavené priamo zamestnávateľom na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Michalovce