Ponuka práce > Lean Coach

Lean Coach

Náplň práce

Máte skúsenosti s neustálym zlepšovaním procesov a komunikujete anglicky?
Využite príležitosť stať sa koordinátorom lean procesov.

Vašou úlohou bude:
- Identifikovanie možností vylepšovania procesov
- Spolupráca a podpora manažérov
- Poskytovanie odborných rád v oblasti LEAN procesov a manažmentu
- Nastavovanie a implementovanie stratégií pre zlepšenie a zefektívnenie procesov
- Komunikácia s kolegami na medzinárodnej úrovni

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:
- Skúseností na pozícii spojenej s LEAN manažmentom
- Angličtina B2/C1, komunikácia s materskou spoločnosťou v zahraničí
- Vzdelanie v technickom odbore

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: 13ty a 14ty plat tyzden dovolenky navyse prispevok na DDS - cca 20€ prispevok na jazykove vzdelavanie
  • Miesto pracoviska: Skalica